پیام فرستادن
خانه دربارهی ما

تاریخ

نمایه شرکت

تولید ماشین آلات KangRun یک کارخانه یکپارچه و شرکت بازرگانی است.
به طور عمده خدمات پشتیبانی OEM/ODM را برای تولیدکنندگان بزرگ خودرو ارائه می دهد.
مشتریان اصلی: XCMG Machinery، Shaanxi Auto Heavy Truck، Beijing Auto، Hand Axle و سایر OEM های آسیایی و اروپایی.
محصولات اصلی: سیستم runflat، قطعات کامیون و سایر قطعات ماشین آلات ساختمانی.
این شرکت هر ساله بیش از 230000 قطعه از مدل های مختلف را برای OEM های اصلی ارائه می دهد و ما بیش از 1300 توزیع کننده در چین، آسیای جنوب شرقی، روسیه، آمریکای شمالی و جاهای دیگر داریم.
این شرکت در ابتدا در سال 1986 توسط بروس ارشد، که زمانی به عنوان مدیر فنی در بزرگترین شرکت نظامی کار می کرد، تاسیس شد.پس از بازنشستگی، او بخش ماشینکاری Conley را برای ارائه خدمات OEM برای کارخانه های مختلف ارتش بزرگ تأسیس کرد.
در سال 2017، ما یکپارچه سازی سازمانی را انجام دادیم و نام خود را به Shandong Kangrun Machinery Manufacturing Co., LTD تغییر دادیم.
با تکیه بر پایه های فنی قوی برای توسعه تا کنون، ما متوجه شده ایم که فناوری رگ حیات توسعه سازمانی است، بنابراین با 10 سال زمان برای آموزش یک تیم فنی با تجربه قوی و توانایی فنی، این شرکت دارای 8000 متر مربع کارگاه تولید است. کارکنان تولید 70 نفر، ستون فقرات فنی 14 نفر، مهندسان ارشد 22 نفر، شرکت دارای گواهینامه ISO9001، ISO/TS16949:2016 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، و همچنین ISO14001، ISO45001، گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی و سلامت، ما به "علمی، فلسفه کسب و کار دقیق، با کیفیت بالا، کارآمد، همچنان به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا برای صنایع تولیدی پیشرفته ادامه می دهد.
ما در فکر کردن و حل انواع مشکلات با تکنولوژی خوب هستیم، اگر سوالی در مورد ماشین دارید، امیدوارم بتونم کمکتون کنم!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 51~200

فروش سالانه : 10,000,000-12,000,000

سال تاسیس : 1986

صادرات کامپیوتر : 50% - 60%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shandong KangRun machinery manufacturing co., LTD. گواهینامه ها چین Shandong KangRun machinery manufacturing co., LTD. گواهینامه ها چین Shandong KangRun machinery manufacturing co., LTD. گواهینامه ها چین Shandong KangRun machinery manufacturing co., LTD. گواهینامه ها چین Shandong KangRun machinery manufacturing co., LTD. گواهینامه ها